Promoman – Promotion&Manpower

Nazwa Promoman powstała od dwóch angielskich słów: promotion oraz manpower. „Promoman” oznacza więc promocję ekonomicznej siły roboczej. I właśnie tym się zajmujemy – racjonalizacją kosztów zatrudnienia poprzez usługi rekrutacji pracowników z Republiki Bangladeszu.

Właścicielem Promoman Sp. z o.o. jest Jacek Zieliński. Firma istnieje od 2007 roku, kiedy pan Jacek jako osoba fizyczna podpisał porozumienie z Rządem Republiki Bangladeszu. Następnie zostało ono przeniesione na spółkę Promoman Sp. z o.o. Dziś jest ona wyłącznym przedstawicielem firmy ZF Zielinski&Farooque Internationa Ltd. w Polsce i zawiera w jej imieniu umowy na usługi rekrutacyjne na terenie Bangladeszu.

Zajmujemy się rekrutacją pracowników w ponad 50 profesjach. Prowadzimy rekrutację we wszystkich zawodach, wykorzystujących wszelkie technologie. Świadczymy usługi dla małych i średnich firm prywatnych w Polsce, w których nie działają związki zawodowe.

Zobacz naszą pełną ofertę.
Szwalnia
Robotnik

Tylko my rekrutujemy w Bangladeszu

W branży rekrutacyjnej działamy już od 10 lat. Do dziś jesteśmy jedyną polską firmą rekrutacyjną z licencją w Bangladeszu. Do tej pory dostarczyliśmy już 150 pracowników, a dalsze około 200 znajduje się na różnych etapach procedowania.

Posiadamy referencje pracowników Singapuru, Malezji i wszystkich krajów Zatoki Perskiej.

Oferujemy jedyną w swoim rodzaju gwarancję: dajemy pracodawcom możliwość osobistego nadzoru nad procesem rekrutacji i imiennego wyboru pracownika w naszym Centrum Testów Zawodowych w Dhace.

Wyróżnia nas stosowanie pełnych i profesjonalnych testów zawodowych wśród kandydatów, które sami organizujemy i finansujemy.

Dowiedz się więcej o naszych 7 wymiarach gwarancji i skontaktuj się z nami już dzisiaj!